V prostorách Kavárny Sofie po dobu měsíce září vystavují dvě členky Jesenické výtvarné skupiny, paní Hela Měkynová a Dáša Pastyříková. Výstava je přístupná v provozní době Kavárny Sofie.
Přijďte si odpočinout, inspirovat se a popustit uzdu své kreativity! Pod vedením zkušeného lektora vytvoříte vlastní umělecké dílo – a to i bez předchozích zkušeností v příjemné atmosféře. Objevte v sobě umělce a odneste si domů nejen obraz, ale i skvělý zážitek. Cena 430,- Kč / osoba na místě (zahrnuje akrylové barvy, plátno na rámu a další výtvarné potřeby). Rezervace nutná v LIC. Maximální kapacita 12osob.
Výstava zástupců Uměleckého spolku Kunstkreis Neuburg a. d. Donau
představuje výběr z aktuální tvorby u příležitosti
25. výročí partnerství měst Jeseník a Neuburg an der Donau.
Součástí výstavy bude i společné dílo vytvořené během workshopu
jesenického a neuburského výtvarného spolku.
Vlastivědné muzeum Jesenicka - vodní tvrz, Jeseník | Mapa
Vlastivědné muzeum Jesenicka ve spolupráci s organizací Aliterra a SONS představuje unikátní interaktivní výstavu, která návštěvníkům přiblíží svět nevidomých a slabozrakých.
Přidej se k nám do cyklokroužku. Hledáme nové mladé cyklisty všech úrovní. Trénujeme celoročně 2× týdně v Jeseníku a rádi mezi sebou přivítáme nové sportovce od úplných začátečníků až po zkušenější jezdce. Nemáte vlastní kolo? Nevadí – kolo Vám rádi zapůjčíme.