Salome - muzikálové představení v Tančírně

Salome - muzikálové představení v Tančírně - Divadlo

Událost pořádá Tančírna a EduArt

Autorské představení zasazené do nejtemnějšího období jesenických dějin přibližuje osudy obyčejných lidí, z nichž okolí a soukolí dějin vytvořilo nepohodlné osoby a původce všech strastí. Příběh o procesech s domnělými čarodějnicemi doplňuje tanec, hudba a zpěv.

 Nastavení
  • Zajímavá akce
Další divadlo
Noc Vědců

Noc Vědců "Všemi smysly" v Tančírně / Přednášky

Tajemná, nedostižná a komplikovaná. I tak na vás může věda působit, ale ne, když je Noc vědců. Noc, kdy vám věda a vědci ukážou svou pravou tvář. Hmat, sluch, čich, zrak a chuť — pět starých dobrých známých. Co na ně ale říká šestý smysl? Nebo zvířata a rostliny? A co všechno o nich umí prozradit věda? Otevřete nové dimenze vnímání, dejte věcem jiný rozměr a rozviňte všechny smysly, budete je totiž potřebovat. Zde najdete, co vše můžete zažít: https://www.nocvedcu.cz/organizace/geniator
Spolu

Spolu / Kino

Hrají: Štěpán Kozub, Veronika Žilková, Kamila Janovičová, Marek Němec, Kristýna Podzimková, Martina Babišová, Václav Kopta
SPOLU

SPOLU / Kino

Drama, premiéra, ČR, 2022, 117 min., Bontonfilm, nevhodný do 12 let, v českém znění Vstupné: 120 Kč.
ZANIKLÁ SÍDLA MORAVY A SLEZSKA

ZANIKLÁ SÍDLA MORAVY A SLEZSKA / Výstavy

Putovní výstava je výstupem projektu „Identifikace a trvalá dokumentace kulturní, krajinné a sídelní paměti obce – na příkladu zaniklých sídel Moravy a Slezska“ a představí návštěvníkům zanikání sídel v moravsko-slezském prostoru, ať již z příčiny vysídlení původního obyvatelstva, či průmyslových, hospodářských a vojenských důvodů, rovněž pomocí 3D modelů, artefaktů ze zaniklých míst a multimediálních prvků.
Trojhlavá saň - talk show

Trojhlavá saň - talk show / Divadlo

Linda Finková zpívá písně ze svého repertoáru slavných muzikálů, Aneta Christovová předvádí trefnou stand up comedy inspirovanou životem. Vlaďka Pirichová je cvičitelkou století a představí unikátní, vtipnou scénku jak být dokonalou hospodyňkou.
SIMA

SIMA / Koncerty

Nejpopulárnější Slovenská zpěvačka SIMA 1.10.2022 v Jeseníku.