tančírna v Tančírně s Big Bandem Krnov
neděle 16. června

tančírna v Tančírně s Big Bandem Krnov - Koncerty

16.06.2024 od 15:00 do 17:00 hod.
Tančírna v Račím údolí, Javorník | Mapa
tančírna v Tančírně s Big Bandem Krnov 16.6.2024 – 15:00 Vstupné v předprodeji goout.net - 222 Kč https://goout.net/cs/bigband-krnov-20-let/szjpkax/ Vstupné na místě 300 Kč Kapacita omezena na 150 vstupenek !!!

předprodej vstupenek

https://goout.net/cs/bigband-krnov-20-let/szjpkax/

Přijďte si na Den otců zatančit do Tančírny, nebo s námi jen poslechem swingového orchestru oslavit dvacetileté výročí tohoto uznavaného hudebního tělesa!
BigBand Krnov 20 let hudby plné energie a vášně!Je to až neuvěřitelné, ale v roce 2024 oslaví BigBand Krnov už 20. narozeniny! Za tu dobu se tento výjimečný soubor vypracoval ze skromného uskupení nadšenců tradičního dixielandu a swingu v uznávaný Bigbandový soubor s klasickým obsazením, a stal se tak neodmyslitelnou součástí bohatého hudebního života Krnova.Město Krnov oplývá množstvím různorodých hudebních amatérských uskupení, od několika pěveckých sborů, přes Dechový orchestr mladých s více jak 60-letou tradicí, cimbálovou muziku, až po úspěšná jazzová uskupení a mezinárodně známe skupiny. BigBand Krnov mezi nimi vyniká svým specificky zaměřeným a velice pestrým repertoárem, sahajícím od swingu a jazzu, přes populární hudbu, až po disko a funky.Cesta BigBandu Krnov byla leckdy trnitá a komplikovaná, ale vášeň pro hudbu hnala kapelu stále vpřed. V průběhu oněch 20 let se v ní vystřídalo více než 50 talentovaných muzikantů, kteří sdíleli společnou lásku k hudbě a touhu dělat radost posluchačům.Dnes je BigBand Krnov respektovaným souborem, který se prezentuje nejen v Krnově, ale i na různých festivalech a přehlídkách v České republice a v zahraničí. Jeho vystoupení na plesech a jiných společenských akcích jsou zárukou skvělé zábavy pro všechny generace.Tajemstvím úspěchu BigBandu Krnov je energie a nadšení, s nímž muzikanti hrají, a radost z hudby, kterou přenášejí dále na publikum. BigBand Krnov tak dokazuje, že hudba je univerzální jazyk, který dokáže oslovit i mladé generace.Do budoucna si BigBand Krnov přeje mnoho dalších úspěšných let a děkuje všem fanouškům za jejich neutuchající podporu.V rámci oslav 20. výročí svého založení BigBand Krnov připravuje dva výjimečné koncerty:V sobotu 18. května 2024 se od 18 hodin uskuteční velký výroční koncert v městském divadle Krnov. Zazní průřez celým repertoárem kapely, který slibuje nezapomenutelnou atmosféru plnou energie a vášně.V neděli 16. června 2024 se pak od 15 hodin BigBand Krnov představí v krásném prostředí Tančírny v Račím údolí. Vychutnat si tak budete moci příjemné odpoledne plné tance a skvělé hudby takřka pod širým nebem.Srdečně zveme všechny fanoušky BigBandu Krnov, aby se s námi připojili k oslavám 20. výročí!
118 / 118, 79070 Javorník, Jeseník, Olomoucký kraj, Česko
 Nastavení
  • Zajímavá akce
Další koncerty
NEkostely, NEkaple
neděle 14. dubna

NEkostely, NEkaple / Výstavy

14.04.2024 od 09:00 do 17:00 hod.
Vlastivědné muzeum Jesenicka - vodní tvrz, Jeseník | Mapa
V Olomouckém kraji existuje řada kostelů a kaplí, které změnily svůj původní církevní účel užívání.
CESTA MÝM SRDCEM V PROUDU ŽIVOTA
neděle 14. dubna

CESTA MÝM SRDCEM V PROUDU ŽIVOTA / Přednášky

14.04.2024 od 15:00 do 16:00 hod.
Priessnitzovy léčebné lázně a.s., Zrcadlový sál, Jeseník | Mapa
Setkání s autorkou knihy Michaelou Annou Horákovou v besedě o věcech mezi nebem a zemí. Přijďte prožít příjemné chvíle, milá slova, krásnou hudbu a malé překvapení! Vstupné 50 Kč.
JAZZOVÉ POTĚŠENÍ
pondělí 15. dubna

JAZZOVÉ POTĚŠENÍ / Koncerty

15.04.2024 od 19:00 do 20:00 hod.
Priessnitzovy léčebné lázně a.s., Zrcadlový sál, Jeseník | Mapa
Představí se jedinečné jazzové klavírní duo 88TWICE, hrají, zpívají světové evergreeny a nejen jazzové! Vstupné 120 Kč