Ondřej Ruml - Písně, šansony a další harampádí V Tančírně

Ondřej Ruml - Písně, šansony a další harampádí V Tančírně - Koncerty

NEDĚLE 9. ŘÍJNA 2022 V 15:00 AŽ 16:30 Vstupenkygoout.net/cs/listky/ondrej-ruml-sansony-pisne-a-dalsi-harampadi/xxyn

Jedna z nejvýraznějších osobností tuzemské pěvecké scény přichází s recitálem, který volně navazuje na spolupráci s textařem Michalem Horáčkem. “Letitá spolupráce s Horáčkem měla za následek, že jsem se zamiloval do Hapky.” říká s úsměvem Ondřej, a nepopírá že nemalou část koncertu tvoří šansony právě této autorské dvojce. V programu zazní ale i písně, které tvořil s pianistou Matejem Benkem. Společně natočili album Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha, které získalo ocenění Zlatá deska. Ruml se také objevuje v Benkově autorském projektu Planety.

Obsazení: Ondřej Ruml - zpěv, Matej Benko - klavír

 Nastavení
  • Zajímavá akce
Další koncerty
Noc Vědců

Noc Vědců "Všemi smysly" v Tančírně / Přednášky

Tajemná, nedostižná a komplikovaná. I tak na vás může věda působit, ale ne, když je Noc vědců. Noc, kdy vám věda a vědci ukážou svou pravou tvář. Hmat, sluch, čich, zrak a chuť — pět starých dobrých známých. Co na ně ale říká šestý smysl? Nebo zvířata a rostliny? A co všechno o nich umí prozradit věda? Otevřete nové dimenze vnímání, dejte věcem jiný rozměr a rozviňte všechny smysly, budete je totiž potřebovat. Zde najdete, co vše můžete zažít: https://www.nocvedcu.cz/organizace/geniator
Spolu

Spolu / Kino

Hrají: Štěpán Kozub, Veronika Žilková, Kamila Janovičová, Marek Němec, Kristýna Podzimková, Martina Babišová, Václav Kopta
SPOLU

SPOLU / Kino

Drama, premiéra, ČR, 2022, 117 min., Bontonfilm, nevhodný do 12 let, v českém znění Vstupné: 120 Kč.
ZANIKLÁ SÍDLA MORAVY A SLEZSKA

ZANIKLÁ SÍDLA MORAVY A SLEZSKA / Výstavy

Putovní výstava je výstupem projektu „Identifikace a trvalá dokumentace kulturní, krajinné a sídelní paměti obce – na příkladu zaniklých sídel Moravy a Slezska“ a představí návštěvníkům zanikání sídel v moravsko-slezském prostoru, ať již z příčiny vysídlení původního obyvatelstva, či průmyslových, hospodářských a vojenských důvodů, rovněž pomocí 3D modelů, artefaktů ze zaniklých míst a multimediálních prvků.
Trojhlavá saň - talk show

Trojhlavá saň - talk show / Divadlo

Linda Finková zpívá písně ze svého repertoáru slavných muzikálů, Aneta Christovová předvádí trefnou stand up comedy inspirovanou životem. Vlaďka Pirichová je cvičitelkou století a představí unikátní, vtipnou scénku jak být dokonalou hospodyňkou.
SIMA

SIMA / Koncerty

Nejpopulárnější Slovenská zpěvačka SIMA 1.10.2022 v Jeseníku.